Alektum Group – otrzymałeś nakaz zapłaty z Sądu lub pismo od Komornika? 

Skorzystaj z pomocy naszych prawników – pomagamy w sprawach przeciwko Alektum Group – skontaktuj się z nami i sprawdź, czy możesz uniknąć zapłaty długu lub zmniejszyć jego wysokość!

Brak opłat za wstępną analizę i wycenę pomocy

Wstępna analiza i wycena Państwa sprawy jest darmowa, bez ukrytych opłat

Doświadczeni prawnicy do Twojej dyspozycji

Państwa sprawą zajmie się doświadczony prawnik

Szybka i fachowa pomoc

Wystarczy 1 telefon lub mail, aby uzyskać informację o możliwości pomocy

Skorzystaj z pomocy!

780 008 679

kontakt@wsparciedluznika.pl

(opłata jak za zwykłe połączenie zgodnie z taryfą Twojego operatora)

Jak przebiega nawiązanie współpracy z nami? 

Skontaktuj się z nami Wykonaj także skan lub zdjęcie otrzymanych pism i prześlij do nas razem z krótkim opisem sprawy.

Prawnik przygotuje indywidualną wycenę pomocy
Sama wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Twoja akceptacja wyceny i prawnik zaczyna pracę nad sprawą
Przystępujemy do realizacji zlecenia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Doświadczenie i kwalifikacje

Korzystając z naszych usług zyskujesz przede wszystkim dostęp do doświadczonych i wykwalifikowanych prawników mogących reprezentować Twoje interesy na każdym etapie Twojej sprawy, w tym także na etapie sądowym. Nasze doświadczenia zawodowe zdobywaliśmy m.in. w kancelariach prawnych i komorniczych.

Dostępność i szybkie wsparcie

Dzięki nowoczesnym kanałom komunikacji jesteśmy dostępni dla Ciebie praktycznie cały czas. Możesz spotkać się z nami osobiście w Poznaniu, a także zgłosić sprawę telefonicznie lub mailowo. Staramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Podobnie cenimy sobie Twój czas i dlatego stawiamy na szybkość pomocy w Twojej sprawie.

Zaufanie i dbanie o interes Klienta

Obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej jest podstawą zaufania Klienta do radcy prawnego i właściwego świadczenia usług prawnych. Naszą rolą jest jest służenie Ci rzetelną oraz fachową radą i informacją, tak aby należycie zabezpieczyć Twoje interesy i znaleźć rozwiązanie w Twojej sprawie.

Kompleksowe wsparcie prawne

Zapewniamy kompleksowe wsparcie prawne zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Pomagamy w sprawach najprostszych oraz najbardziej skomplikowanych. Możesz skorzystać z pomocy jednorazowej, jak i stałej opieki prawnej. Nasi prawnicy są do Twojej dyspozycji.

Elastyczne i indywidualne podejście

Cenimy sobie możliwość dopasowania różnych usług do naszych potrzeb – z tego samego założenia wychodzimy przy oferowaniu naszych usług prawnych. Przychodząc do nas wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, a następnie proponujemy optymalne rozwiązanie. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie Twoje uwagi i propozycje współpracy.

Pełne zaangażowanie i kreatywne spojrzenie

Nasza firma łączy z jednej strony doświadczenie i kwalifikacje, a z drugiej młodość, zaangażowanie i kreatywne podejście do każdej sprawy. Staramy się nie powielać szablonowych rozwiązań – jeżeli dany problem można rozwiązać lepiej i szybciej, to szukamy takiego rozwiązania.